PITI Properties

Pieredze un profesionalitāte
PITI Properties būvptojektu attīstītājs ir SIA RBBC, kas Latvijas būvniecības tirgū darbojas kopš 2012.gada būvējot un remontējot dažādus īpašumus. Šobrīd PITI Properties galvenā darbības sfēra ir  būvniecība, projektēšana un nekustamā īpašuma attīstīšana. Starp mūsu jaunajiem projektiem ir gan privātmāju ciemati, vidējas un ekonomiskās klases  privātmājas  un  biroju ēkas..

Kvalitātes garantija
PITI Properties  sadarbības partneri ir piegādātāji , kuru māju ražošanas un ilggadējo pieredzi veido ne tikai projekti Latvijas tirgū, bet arī Skandināvijā un citās Eiropas valstīs. Mēs nodrošinam augstu kvalitāti, precizitāti un mājas ilgmūžību. Mēs uzņemamies pilnu atbildību par savu darbu.

Ražošanas process
PITI Properties  māju būvniecība notiek uz vietas objektā , tādejādi nodrošinot individuālu attieksmi pret katru klientu. Māju projektu izstrādi veic Latvijas arhitekts SIA NEW HOUSE, kurš veidojot gan māju plānojumus, gan fasādes, arhitektūru ir ņēmuši vērā katra klienta individuālās vēlmes un  izpratni par stabilu, ērtu un estētiski skaistu mājokli.

Demokrātiska cenu politika
Mūsu mērķis ir veidot maksimāli racionālus ēku projektus, izveidot efektīvu būvniecības procesu, kā rezultātā nonākt pie īpašuma pārdošanas cenas, kura būtu pieejama katrai ģimenei. Kā arī rūpīgi strādājot pie māju energoefektivitātes paaugstināšanas, klientiem nodrošinām zemes mājas ekspluatācijas izmaksas.

TEHNOLOĢIJAS

Ekoloģija
Perfekti sabalansēts iekšējais mikroklimats, kas tiek nodrošināts, pateicoties būvniecībā izmantotajiem materiāliem un to  īpašībām, kas kalpo kā dabisks gaisa mitruma balanss. Būvniecības procesā laikā tiek  izmantota augstākās kvalitātes būvniecības tehnika

Ekonomija
Māju modeļi ir izstrādāti ievērojot energoefektīvās plānošanas principus. Ēkas kvadrātmetru un kubatūras attiecība ir izstrādāta, balstoties uz siltumnoturības aprēķiniem, kas paredz zemāko apkures patēriņu pie attiecīgā telpu plānojuma konstrukcijas.

Ātrums
Pateicoties mūsu arhitekta, konstruktora, būvnieka sadarbībai, mājas būvniecība norit raiti , maksimāli paātrinot dažādu formalitāšu kārtošanā starp iesaistītajām pusēm.

Atlasīt projektus

Meklēt pēc nosaukuma

Visas tiesības paturētas @ 2017 piti.lv
Izstrāde: Liepa WS